Заповніть поля і
ми зв'яжемося з вами
форма для зворотного зв'язку
Угода на обробку персональних даних
Я, клієнт, даю згоду на зберігання і обробку моїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, місця проживання, контактних телефонів, факсів, адреси електронної пошти. Виконавець зобов'язується здійснювати обробку персональних даних відповідно до вимог законодавства України по обробці персональних даних.

Я згоден з тим, що мої персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо цього вимагають умови надання заявлених мною послуг.

Я згоден з тим, що відмова від надання згоди на обробку персональних даних або його відгуку може привести до наступного:
  • Відмова з боку Виконавця в наданні відповідних послуг, якщо ці послуги не можуть бути надані без необхідності в обробці персональних даних клієнта;
  • Вилучення або припинення функціонування, у разі неможливості супроводу і працездатності без необхідності обробки персональних даних клієнта.
Права клієнта по відношенню до його персональних даних указанны в ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних". Якщо клієнт має намір відкликати свою згоду на обробку його персональних даних з боку Виконавця, він здійснює такий відгук шляхом напряму на адресу Виконавця відповідного розпорядження в простій письмовій формі.